Голос Карпат отримав перший коментар від безпосередніх учасників інциденту з отруєнням відпочивальників на Закарпатті.

Сім’я Ометюх зі Львова отримала повний комплекс лікування у Виноградівській ЦРЛ і зараз діти вже повністю видужали після харчового отруєння. Батьки з самого початку інциденту свідомо утримувалися від коментарів, доки не було об’єктивної інформації від медиків та санітарних служб.

Наразі ж батькам стало відомо, що аналіз змивів з продуктів харчування у розважально-готельному комплексі “Чорна гора” підтвердив відсутність збудників інфекцій. Натомість наголошують, що єдиним продуктом, який їли усі діти, було морозиво, куплене в одному з мережі закарпатських супермаркетів.

Дуже смачна кухня, можу і надалі рекомендувати, гарне дитяче меню. Так сталося, що за деякими продуктами поїхали в супермаркет і купили морозиво. Не можу гарантувати, що це 100% від нього, але на мою думку, саме так. Тому що одночасно діти і дорослі їли тільки його. Це залишимо компетентним органам, хай розбираються. До “Чорної гори” абсолютно жодних претензій не маємо. Я дуже дякую і власникам, і персоналу, бо тут дійсно гарно, чисто, гарна природа, – розповіла Юлія Ометюх.

Головне ж, на чому наголосила пані Юлія, це гостинна і професійна поведінка у такій форс-мажорній ситуації, як власників і працівників комплексу відпочинку, так і медиків. Львів’яни вражені красою природи Чорної гори на Виноградіщині, чистотою повітря і довкілля та рівнем сервісу. Тому наступного року планують знову приїхати сюди, але вже на довший час.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ви можете використати наступні HTML теги в коментарі: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>