Правило №1.

Під час проживання в готельному комплексі «Виноградів» адміністрація зобов’язується надати споживачу необхідний інвентар в залежності від категорії номеру.

Правило №2

Споживачі зобов’язані:

 • дотримуватись встановленого адміністрацією готелю порядку проживання;
 • дотримуватись чистоти;
 • дотримуватись правил пожежної безпеки;
 • при виході із номера замкнути його і здати ключ в установленому готелем порядку.
Правило №3

Адміністратор працює цілодобово.

Заїзд з 14.00 к.ч.
Виїзд до 12.00 к.ч.

Мінімальний термін бронювання готельного номеру: 3 доби.

Для проживаючих в готелі “РГК “Чорна Гора” безкоштовні лежаки виключно біля корпусів готелів.

Правило №4

Готель відповідає за втрату грошей, інших цінностей (цінних паперів, коштовностей) лише за умови, що вони були окремо передані готелю на зберігання. Забуті речі зберігаються в готелі протягом 6 місяців.

Правило №5

Готель забезпечує комплектність та справність обладнання в номері, а також якість підготовки до заселення. За пошкодження матеріального фонду готелю проживаючі несуть матеріальну відповідальність згідно розцінкам. Забороняється виносити з номеру наявний інвентар (рушники, ковдри, покривала, подушки, стакани і т.д.)

Правило №6

В разі виявлення неготовності номеру до заселення, або недоліків обслуговування – адміністрація готелю зобов’язується на вимогу споживача усунути недоліки безоплатно у визначений термін, або відповідно зменшити ціну на надану послугу.

Правило №7

Адміністрація готелю попереджає: куріння та харчування в номерах заборонено. Проживання з тваринами заборонено. При неодноразовому порушенні внутрішніх правил проживання в готелі, що призводять до матеріальних збитків, або створює незручності для інших проживаючих, готель залишає за собою право відмовити у поселенні, або розірвати договір проживання (здійснити виселення).

У випадку виселення, крім випадків порушення вище згаданих попереджень, адміністрація готелю повинна попередити про виселення за 3 доби проживаючих!

Правило №8

Договір про надання основних готельних послуг вважається укладеним після оформлення документів на проживання (заповнення анкети, реєстрації).

Правило №9

Категорично забороняється використовувати в готельних номерах власні потужні електричні прибори, типу: праска, мультиварка, кофеварка, кип’ятильник, каміни, електричні плитки та чайники.

Правило №10

Споживач не має право розірвати договір про надання послуг в односторонньому порядку. Заявлений термін проживання при поселенні чи бронюванні може бути змінений тільки за згодою з адміністрацією готелю, але не пізніше 14-ти днів до дати заселення. В іншому разі завдатки і проплачені кошти за проживання не повертаються!

Правило №11

ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ

Власник та адміністрація «Розважально-готельного комплексу «Чорна Гора» не несе ніякої відповідальності за «форс-мажорні обставини» які можуть чи/або могли статися під час проживання в готелі чи/або відпочинку на території комплексу.

У випадку настання форс-мажорних обставин кошти (оплата/аванс/передплата/задаток) за надані чи/або не надані послуги, попереднє бронювання готельного номеру (готельних номерів) чи/або альтанок (бесідок), зонтиків з лежаками, зонтиків, столиків та лежаків біля озера, столиків в ресторані чи/або інших послуг які надаються закладом в тому числі послуги автостоянки не повертаються.

«Форс-мажорні обставини» – це обставини непереборної сили на які власник чи/або адміністрація закладу ніяким чином не може вплинути/впливати і відповідно унеможливлює виконувати свої зобов’язання у надані послуг які надає заклад.

Перелік форс-мажорних обставин за які власник/адміністрація закладу не несе відповідальності та не повертає кошти за послуги які попередньо були оплачені (заброньовані):

 1. Природні явища, що мають стихійний характер: епідемія, сильний шторм, шторм, циклон, ураган, торнадо, буревій, повінь, нагромадження снігу, ожеледь, град, заморозки, замерзання водойми, землетрус, блискавка, пожежа, посуха, просідання та зсув ґрунту, інших стихійних лих тощо.
 2. Надзвичайні чи екстремальні ситуації в громадському житті: війна, збройний конфлікт чи напад або серйозна погроза такого конфлікту, включаючи але не обмежуючись ворожими атаками, блокадами, військовим ембарго, дії іноземного ворога, загальна військова мобілізація, воєнні дії, оголошена та неоголошена війна, дії суспільного ворога, збурення, акти тероризму, диверсії, піратства, безлади, вторгнення, блокада, революція, заколот, повстання, масові заворушення, експропріація, примусове вилучення, захоплення підприємств, реквізиція, громадська демонстрація, блокада, страйк, аварія, протиправні дії третіх осіб, пожежа, вибух);
 3. заборонні дії (акти) держави (запровадження комендантської години, карантину, установленого Кабінетом Міністрів України, тривалі перерви в роботі транспорту, регламентовані умовами відповідних рішень й актами державних органів влади, закриття морських проток, ембарго, заборона (обмеження) експорту / імпорту тощо).

Власник/адміністрація закладу залишає за собою виключне право визначати санітарний день для обробки території комплексу, озера чи іншого від комарів, ос, інших комах чи/або гризунів на свій розсуд в будь який день протягом всього року без попереднього попередження чи/або публікації про санітарний день на офіційному сайті чи/або на офіційних сторінках у соціальних мережах. Попередньо сплачені кошти за послуги не повертаються, якщо цей день було визначено санітарним.

У випадку якщо у проживаючих чи/або відпочиваючих виникли обставини які змушують їх виїхати чи/або скоротити термін перебування чи/або проживання в РГК «Чорна Гора» кошти не повертаються.

Додаткові послуги
 • паркування у дворі – безкоштовно
 • фінська сауна
 • ресторан та бар працює з 8.00 по 22.00
 • безпровідний Wi Fi доступ до мережі Інтернет безкоштовно для проживаючих
Правило №12

У випадках не передбачених цими правилами сторони керуються «Правилами користування готелями й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг» (Державна туристична адміністрація України Наказ 16.03.2004 №19).