Правило №1.

Під час проживання в готельному комплексі «Виноградів» адміністрація зобов’язується надати споживачу необхідний інвентар в залежності від категорії номеру.

Правило №2

Споживачі зобов’язані:

  • дотримуватись встановленого адміністрацією готелю порядку проживання;
  • дотримуватись чистоти;
  • дотримуватись правил пожежної безпеки;
  • при виході із номера замкнути його і здати ключ в установленому готелем порядку.
Правило №3

Адміністратор працює цілодобово.

Заїзд з 14.00 к.ч.
Виїзд до 12.00 к.ч.

Правило №4

Готель відповідає за втрату грошей, інших цінностей (цінних паперів, коштовностей) лише за умови, що вони були окремо передані готелю на зберігання. Забуті речі зберігаються в готелі протягом 6 місяців.

Правило №5

Готель забезпечує комплектність та справність обладнання в номері, а також якість підготовки до заселення. За пошкодження матеріального фонду готелю проживаючі несуть матеріальну відповідальність згідно розцінкам. Забороняється виносити з номеру наявний інвентар (рушники, ковдри, покривала, подушки, стакани і т.д.)

Правило №6

В разі виявлення неготовності номеру до заселення, або недоліків обслуговування – адміністрація готелю зобов’язується на вимогу споживача усунути недоліки безоплатно у визначений термін, або відповідно зменшити ціну на надану послугу.

Правило №7

Адміністрація готелю попереджає: куріння та харчування в номерах заборонено. Проживання з тваринами заборонено. При неодноразовому порушенні внутрішніх правил проживання в готелі, що призводять до матеріальних збитків, або створює незручності для інших проживаючих, готель залишає за собою право відмовити у поселенні, або розірвати договір проживання (здійснити виселення).

У випадку виселення, крім випадків порушення вище згаданих попереджень, адміністрація готелю повинна попередити про виселення за 3 доби проживаючих!

Правило №8

Договір про надання основних готельних послуг вважається укладеним після оформлення документів на проживання (заповнення анкети, реєстрації).

Правило №9

Категорично забороняється використовувати в готельних номерах власні потужні електричні прибори, типу: праска, мультиварка, кофеварка, кип’ятильник, каміни, електричні плитки та чайники.

Правило №10

Споживач не має право розірвати договір про надання послуг в односторонньому порядку. Заявлений термін проживання при поселенні чи бронюванні може бути змінений тільки за згодою з адміністрацією готелю, але не пізніше 14-ти днів до дати заселення. В іншому разі завдатки і проплачені кошти за проживання не повертаються!

Правило №11

У випадках не передбачених цими правилами сторони керуються «Правилами користування готелями й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг» (Державна туристична адміністрація України Наказ 16.03.2004 №19).

Додаткові послуги
  • паркування у дворі – безкоштовно
  • фінська сауна
  • ресторан та бар працює з 8.00 по 22.00
  • безпровідний Wi Fi доступ до мережі Інтернет безкоштовно для проживаючих